Tanıtım


50 yıldan fazla bir zamandır Türkiye’de gazete, dergi ve diğer çeşitli ürünlerin baskısını yapmakta olan “İhlas”, kalite ve verimliliği daima en önde tutmaktadır.

“İhlas Gazetecilik A.Ş.”, yerli ve yabancı müşterilerine A’dan Z’ye kaliteli baskı öncesi, web ofset baskı, tabaka ofset baskı ve baskı sonrası hizmetler sunmaktadır.

Müşteri memnuniyeti ve bütün müşterilerimize rekabetçi fiyatlar sunmak ana hedeflerimizdendir.

Komple baskı ve baskı sonrası çözümler sunan İstanbul baskı tesisleri, geniş bir alan üzerine kuruludur. İstanbul Atatürk Havalimanı’na yakınlığı ve merkezi konumu kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır.

Kaliteli üretimini ISO 9001-2008 Toplam Kalite Yönetim Sistemi sertifikası ile belgeleyen ve üretimin her adımında denetimler gerçekleştiren “İhlas Gazetecilik A.Ş.”, toplam kalite yönetiminin tüm aşamalarını tavizsiz uygulamaktadır.

– 450’den fazla çalışan.
– İstanbul web ofset baskı tesisinin kapasitesi: Günde 5 milyon forma.
– Amerikan cilt üretim kapasitesi günde 280,000 adet, sert kapak üretim kapasitesi günde72,000 adet.
– “Türkiye Gazetesi”’ni de bünyesinde bulunduran “İhlas Gazetecilik A.Ş.” aynı zamanda Türkiye’nin önde gelen yayıncılarındandır.
– “İhlas Gazetecilik A.Ş.”, İhlas Magazin Grubu tarafından yayımlanan “Made in Turkey”, “Home Textile Exports”, “Automotive Exports” ve “Tekstil & Teknik” gibi Türkiye’nin önde gelen sektörel yayınlarını da basmaktadır.